Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

Ipsen Poland sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów zgodnie z założeniami i standardami firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym i medycznym
  • Realizacja zadań promocyjnych na podległym terenie
  • Regularna współpraca z zewnętrznymi klientami w celu zapewnienia skuteczności działań promocyjnych
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na konferencjach i sympozjach naukowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane medyczne / farmaceutyczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, optymalnie w onkologii lub urologii
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
  • Doskonałą atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną wspierającą najwyższe standardy etyczne
  • Możliwość rozwoju, dużą swobodę działania
  • Udział w realizacji ciekawych projektów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

Ipsen Poland sp. z o.o.

Ipsen is a global specialty-driven biopharmaceutical group focused on innovation and Specialty Care. It develops and commercializes innovative medicines in three key therapeutic areas - Oncology, Neuroscience and Rare Disease. Its commitment to oncology is exemplified through its growing portfolio of key therapies for prostate cancer, neuroendocrine tumors, renal cell carcinoma and pancreatic cancer. Neuroscience is advancing at an unprecedented rate and Ipsen is at the forefront of this transformation.

Ipsen also has a well-established Consumer Healthcare business.

With total sales close to €2.576 billion in 2019, Ipsen sells more than 20 drugs in over 115 countries, with a direct commercial presence in more than 37 countries. Ipsen's R&D is focused on its innovative and differentiated technological platforms located in the heart of the leading biotechnological and life sciences hubs (Paris-Saclay, France; Oxford, UK; Cambridge, US). The Group has about 5,700 employees worldwide.

IPSEN is an equal opportunity employer that strictly prohibits unlawful discrimination. We recruit, employ, train, compensate, and promote without regard to an individual’s race, color, religion, gender, sexual orientation, gender identity/expression, national origin/ancestry, age, mental/physical disability, medical condition, marital status, veteran status, or any other characteristic protected by law.

Obszar pracy:

Małopolska i południowe powiaty Podkarpacia (Brzozów, Sanok, Krosno).

Przedstawiciel Medyczny, małopolskie