Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z kluczowymi odbiorcami promocji medycznej ( lekarze) produktów URGO Consumer Healthcare na określonym terenie działania zgodnie z wytycznymi firmy

  • Promocja produktów firmy do środowiska farmaceutycznego na określonym terenie działania oraz zapewnienie odpowiedniej dystrybucji produktów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi liderami opinii oraz decydentami na powierzonym obszarze działania

  • Przygotowanie oraz przeprowadzanie szkoleń produktowych dla kluczowych odbiorców promocji

  • Analiza oraz poszukiwanie nowych obiorców promocji i dystrybucji produktów

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM

  • Aktywny udział w lokalnych oraz krajowych spotkaniach naukowych i promocyjnych poświęconych tematyce gastroenterologicznej

  • Udział w projektach marketingowych i sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy

  • Monitorowanie działań niepożądanych produktów URGO Consumer Healthcare zgodnie z ustalonymi procedurami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min 2-3 lata doświadczenia popartego sukcesami sprzedażowymi w firmie medycznej, sprzętu medycznego lub mającej produkty szpitalne

  • Min. 1 rok doświadczenia w kontakcie ze środowiskiem lekarskim (gastroenterologia) – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 wg Skali Rady Europy

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych

  • Wysokie umiejętności prezentacyjne i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość w wykonywaniu zadań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, laptop, tablet)

  • Szansę na rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej dla siebie i dla bliskich oraz z programu grupowego ubezpieczenia na życie i z dofinansowania Karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16-letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Alugastrin oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów:Uriage, Auriga. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Od roku 2016 jesteśmy również obecni w Polsce z naszymi najnowszymi produktami URGO Tul a następnie URGO Clean stosowanymi w leczeniu pacjentów z ranami przewlekłymi.

Zapraszamy na https://www.urgopolfalodz.pl/kariera/ po więcej informacji

W związku z planowanym rozwojem produktów OTX poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Medyczny

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • woj. małopolskie i świętokrzyskie