Przedstawiciel Medyczny

Klient Pracuj.pl

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Przedstawiciela Medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • Realizacja zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową firmy

  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy

  • Analiza bieżącej sytuacji na rynku medycznym

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego - preferowane doświadczenie w pracy z produktami endoskopowymi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość procedury zamówień publicznych

  • Dobra organizacja pracy, umiejętności planowania, analizy i wyznaczania priorytetów

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji z odbiorcami

  • Samodzielność, konsekwencja oraz systematyczność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dużą samodzielność w działaniach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Jesteśmy polskim, dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem jednorazowego sprzętu medycznego.

Na rynku jesteśmy od 13 lat, z każdym rokiem zwiększa się grono naszych odbiorców. Naszym celem jest dystrybucja sprzętu medycznego światowej klasy producentów.

Wiemy, że za powodzeniem każdej firmy, stoją jej pracownicy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz motywacji załogi możemy osiągnąć sukces.

Przewiń do profilu firmy