Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Warszawa, Wołomin, Marki, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

    Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Teren: Warszawa (północna), Wołomin, Marki, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych
    • odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
    • współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
    • raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
    • tworzenie dziennych raportów w systemie
    • zgłaszanie wszystkich działań niepożądanych leków zgodnie z procedurą Pharmacovigilance
    • gromadzenie i przekazywanie informacji na temat rynku i działań konkurencji
    • udział w spotkaniach, t.j. sympozja, konferencje, obsługa VIP, a także spotkaniach firmowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia
    • minimum roku doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
    • umiejętności interpersonalnych: nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami
    • orientacji na wyniki oraz dobrej organizacji pracy
    • wysokiej kultury osobistej oraz lojalności
    • znajomości obsługi komputera
    • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

    Oferujemy:

    • ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
    • umowę o pracę na zastępstwo
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
    • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
    • narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
    • pakiet socjalny, opiekę medyczną