Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    TACTICA- FIRMA Z 10-LETNIM DOŚWIADCZENIEM NA RYNKU FARMACEUTYCZNYM.

    Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.
    Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.
    Jesteś ambitnym handlowcem z doświadczeniem.
    Dołącz do nas, polskiej firmy farmaceutycznej,
    oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • budowanie marki firmy Tactica wśród Lekarzy i Farmaceutów

    Idealny kandydat powinien posiadać:

    • silną motywację do samodzielnej, indywidualnej pracy
    • zaangażowanie, entuzjazm
    • wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów
    • wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • motywacyjny system premiowy od początku zatrudnienia
    • szkolenia doskonalące warsztat handlowy
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, elastycznym i dynamicznie rozwijającym się zespole sprzedażowym
    • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer służbowy)
    • dodatkowe benefity, pakiet socjalny
    Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz
    z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać
    z podaniem nazwy WOJEWÓDZTWA (oraz Miejscowości) w tytule maila, klikając przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.
    top