Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

BLS Pharma Sp. z o.o.O firmie

5 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BLS Pharma jest polską firmą operującą od 15 lat na rynku farmaceutycznym. Główny obszar aktywności to ortopedia.

Opis stanowiska:

Zatrudnione osoby na stanowisku Przedstawiciela Medycznego będą odpowiedzialne za reprezentowanie firmy i sprzedaż jej produktów wśród lekarzy i farmaceutów w powierzonym terenie.

Oczekiwania:

  • Pracowitość, dobra samoorganizacja
  • Profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm
  • Otwartość i łatwość nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów z ludźmi
  • Silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie
  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (pensja zasadnicza oraz premia za osiągane wyniki)
  • Samochód i telefon służbowy
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz wskazanie województwa pracy klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy