Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny

COMAMED Anna PolarczykO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COMAMED jest firmą wprowadzającą innowacyjny sprzęt dla całych działów medycyny  przyszłości.

Specjalizujemy się w doborze nowoczesnego sprzętu dla wszystkich Oddziałów Szpitalnych, Bloku Operacyjnego, Zakładów Diagnostyki Obrazowej, Intensywnej Terapii i SOR. Jesteśmy dystrybutorem   takich firm jak IMO Industrias Meatalurgicas, Skytron, ALVO, FRANCEHOPITAL, Fuji Film

Praca na terenie województw: łódzkie, mazowieckie, podlaskie.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie trwałych relacji z klientami,
  • aktywne promowanie oraz skuteczna sprzedaż sprzętu medycznego
  • ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • stałego raportowania wyników swojej pracy bezpośredniemu przełożonemu
  • wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych,
  • orientacji na realizację celów, silnej motywacji i zaangażowania w pracę,
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • nastawienie na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
  • posiadanie prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pełen etat)
  • pracę pełną wyzwań w  rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego np. samochód służbowy, telefon
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji – szkolenia produktowe
  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje
  • możliwość rozwoju
  • elastyczny czas pracy

Prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne