Ta oferta pracy jest nieaktualna od 456 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CoviMed Sp. z o.o.

    Znany dostawca sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
    zaprasza do współpracy

    Przedstawicieli Medycznych
    gotowych do pracy na warunkach prowizyjnych na wyłączność
    w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, podkarpackim,
    małopolskim, mazowieckim, pomorskim

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami
    • Prezentacje produktów i sporządzanie ofert
    • Intensywna realizacja planów sprzedaży
    • Dążenie do stałego wzrostu poziomu sprzedaży
    • Planowanie i raportowanie działalności handlowej
    • Uczestnictwo w zjazdach i szkoleniach

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży produktów jednorazowych na bloki operacyjne lub/i
    • Doświadczenia w sprzedaży produktów ortopedycznych i rehabilitacyjnych( kliniki prywatne oraz szpitale publiczne)
    • Znajomości komunikatywnej języka angielskiego
    • Wykształcenia wyższego (min. licencjat)
    • Komunikatywności, otwartości, umiejętności nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
    • Wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
    • Znajomości procedur przetargowych (mile widziane)
    • Dyspozycyjności
    • Wysokiej kultury osobistej i etycznych zachowań handlowych
    • Własnego samochodu

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną, ciekawą i samodzielną pracę przy promocji i sprzedaży nowatorskich rozwiązań dedykowanych dla ortopedii, chirurgii oraz rehabilitacji
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Możliwość stałego zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego
    • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne z systemem premiowym
    • Współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz
    z oczekiwaniami finansowymi za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).