Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za rozwój sprzedaży materiałów opatrunkowych (Materiały opatrunkowe z gazy, włókniny, przylepce chirurgiczne, opatrunki specjalistyczne, produkty 3M) w danym regionie poprzez działania takie jak:

• Pozyskiwanie nowych klientów- Głównie praca w Szpitalach

• Regularne wizyty i prezentowanie oferty u klienta

• Promocję produktów na rynku medycznym w danym regionie

• Analizę dokumentacji przetargowej po konsultacjach z działem zamówień publicznych

• Rozwój sprzedaży produktów

• Współpracę z działem handlowym firmy

• Organizację szkoleń dla personelu medycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z handlem lub medycyną)

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży medycznej (zaopatrzenie szpitali i placówek służby zdrowia w materiały opatrunkowe) - warunek konieczny

  • Dobra znajomość MS Office

  • Dobra znajomość systemu COMARCH ERP

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoki poziomu umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

  • Kontakty w branży medycznej - szpitale, placówki medyczne, hurtownie, grupy zakupowe

  • Motywacja do pracy

  • Kreatywność sprzedażowa

  • Dobra organizacji pracy własnej i dyspozycyjności

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Premię sprzedażową

  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów

  • Szkolenia branżowe

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia komunikacyjne: telefon, komputer

  • Bez wątpienia najlepszą oraz bez stresową atmosferę pracy dostępną w branży medycznej

TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o.

Firma TRANS-MED MEDICAL Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2000 r. specjalizuje się

w zaopatrzeniu szpitali i placówek służby zdrowia w materiały opatrunkowe. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy 3M w zakresie wyrobów medycznych.

Przewiń do profilu firmy