Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

+pharma Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odwiedzanie klientów na wskazanym terenie,

  • obsługa konferencji i szkoleń

  • promowanie produktów firmy

Nasze wymagania

  • min 2 lata pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • doświadczenie w pracy ze specjalistami

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność budowania skutecznych i trwałych relacji interpersonalnych

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją postawionych celów

  • zarządzanie terytorium i klientami kluczowymi

  • wyższe wykształcenie

  • biegła znajomość środowiska Windows i Office

  • mile widziane doświadczenie w liniach URO/CNS

  • pozytywne nastawienie i entuzjazm

  • silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych i osobistych

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • narzędzia pracy o wysokim standardzie (telefon i samochód)

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia

  • oferujemy pracę na terenie Łodzi i wyznaczonej części województwa mazowieckiego

+pharma Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma farmaceutyczna produkująca leki generyczne

+pharma Polska sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Medyczny.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.