Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

+pharma Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odwiedzanie klientów na wskazanym terenie,
  • obsługa konferencji i szkoleń
  • promowanie produktów firmy

Nasze wymagania

  • min 2 lata pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • doświadczenie w pracy ze specjalistami
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność budowania skutecznych i trwałych relacji interpersonalnych
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją postawionych celów
  • zarządzanie terytorium i klientami kluczowymi
  • wyższe wykształcenie
  • biegła znajomość środowiska Windows i Office
  • mile widziane doświadczenie w liniach URO/CNS
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm
  • silna motywacja do osiągania sukcesów zawodowych i osobistych
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • narzędzia pracy o wysokim standardzie (telefon i samochód)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • oferujemy pracę na terenie Łodzi i wyznaczonej części województwa mazowieckiego

+pharma Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa firma farmaceutyczna produkująca leki generyczne

+pharma Polska sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Medyczny.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Przedstawiciel Medyczny, mazowieckie