Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

Alfasigma Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • realizacja strategii marketingowej firmy;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane medyczne lub pokrewne;
  • silna motywacja, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • przestrzeganie zasad etyki w biznesie;
  • umiejętności komunikacyjne;
  • pozytywna i zaangażowana postawa;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Mile widziane

  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży medycznej lub farmaceutycznej (lekarze specjaliści i POZ) oraz współpraca z gastroenterologami, chirurgami lub ortopedami;

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o rosnącej pozycji na rynku;
  • szeroki wachlarz szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzeń;
  • opiekę medyczną i stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową;
  • Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę;
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny

Alfasigma Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy średniej wielkości firmą farmaceutyczną, wchodzącą w skład międzynarodowej grupy Alfasigma. Produkujemy i sprzedajemy oryginalne i innowacyjne produkty, które pomagają ludziom na całym świecie. W naszej pracy stawiamy na ludzi, pracę zespołową i ciągły rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: Nazwa regionu / PM

klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Przedstawiciel Medyczny, mazowieckie