Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy w środowisku medycznym lekarze Urolodzy, Neurolodzy, Okuliści i farmaceuci.
  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego – warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w linii specjalistycznej: Urologia/Neurologia/Okulistyka
  • Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, samodzielność
  • Etyczne podejście do wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowy system prowizyjny
  • Narzędzia pracy: Auto służbowe, telefon, ipad
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.

Przedstawiciel Medyczny, mazowieckie