Oferta pracy

Przedstawiciel medyczny - Medycyna Estetyczna

SkinSolution O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozwojem struktur sprzedażowych w Polsce, poszukujemy Kandydatów na wojówdztwa: mazowieckie oraz dolnośląskie.

Stanowisko: Przedstawiciel medyczny - Medycyna estetyczna.

Nasza strona internetowa

Oferujemy:

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym bonus uzależniony od osiąganych wyników),
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z lekarzami specjalistami, poparte sukcesami sprzedażowymi,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • promocja produktów w środowisku lekarzy specjalistów,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
  • udział w konferencjach i szkoleniach,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy