Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny – Medycyna Estetyczna

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUTUREMD

    Dla naszego Klienta

    dynamicznie rozwijającej się firmy w branży medycyny estetycznej

    poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną i skuteczną promocję i sprzedaż produktów firmy na powierzonym terenie, oraz:

    • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla lekarzy
    • udział w konferencjach naukowych
    • dbanie o dobry wizerunek Firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenia w branży medycyny estetycznej lub dermatologii i na podobnym stanowisku
    • umiejętności negocjacyjno-handlowe
    • wysokiej skuteczności działania
    • nastawienia na realizację ambitnych celów
    • dobrej organizacji
    • umiejętności prezentacji i umiejętności szkoleniowe
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • aktualnego prawo jazdy kat. B
    • zainteresowania branżą medycyny estetycznej

    Oferujemy:

    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • dużą samodzielność w pracy
    • możliwości rozwoju
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.