Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny – medycyna estetyczna - regeneracyjna

INNMEDIS sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Innmedis to polski producent innowacyjnych technologii autologicznych, wykorzystywanych w medycynie medycynie estetycznej, chirurgii, ortopedii i weterynarii. Głównym elementem naszej działalności jest dystrybucja produktów w gabinetach medycyny estetycznej oraz prowadzenie szkoleń z zakresu terapii autologicznych Innmedis System™. Od 2020 roku, we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, prowadzimy projekt badawczy w zakresie metod autologicznych. Oprócz szkoleń dedykowanych lekarzom, organizujemy również wykłady i szkolenia dla studentów.

Obowiązki pracownika:

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie i raportowanie sprzedaży,
  • Aktywne budowanie portfela nowych Klientów Biznesowych,
  • Obsługa sprzedażowa i relacyjna obecnych Klientów Biznesowych,
  • Realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami i personelem medycznym oraz rozwijanie kontaktów w środowisku medycznym,
  • Promowanie produktów firmy w środowisku medycznym,
  • Prezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych,
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów,
  • Prowadzenie szkoleń oraz wdrożeń produktowych u klientów.

Oczekujemy::

  • Wykształcenia wyższego,
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela terenowego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami medycyny estetycznej lub w branży medycznej
  • Przestrzegania zasad etyki w biznesie;
  • Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
  • Silnej motywacji, sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Elastyczności działania i ambitnego podejścia do zadań;
  • Umiejętności planowania, analizy i wytyczania priorytetów;
  • Biegłego posługiwania się komputerem i oprogramowaniem biurowym (EXCEL).

Oferujemy:

  • Pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Rozwój w bardzo stabilnym i perspektywicznym sektorze medycyny estetycznej;
  • Udział w badaniach naukowych, profesjonalnych szkoleniach i wprowadzaniu nowych technologii;
  • Umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa na umowie oraz nieograniczone możliwości premiowe zależne od wyników);
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne