Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny – Medycyna Estetyczna

PANDA Group Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • definiowanie potrzeb Klientów oraz przygotowywanie ofert dostosowanych do ich potrzeb

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy

  • organizacja prezentacji oraz szkoleń produktowych

  • realizacja celów i planów sprzedażowych

  • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • minimum 4-letniego doświadczenia w sprzedaży z udokumentowanymi sukcesami

  • zorientowania na cel oraz wysokiej motywacji do osiągania wyników

  • umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych oraz negocjacji z Klientami

  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz odpowiedzialności

  • wysokiej kultury osobistej

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem medycznym (np. sprzedaży na rynku medycyny estetycznej, dermatologii, itp.)

  • wykształcenie medyczne lub pokrewne (np. fizjoterapia, itp.)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie podstawowe powiększone o atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników,

  • interesujące możliwości rozwoju kariery zawodowej,

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym i młodym zespole,

  • zestaw niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych zadań.

PANDA Group Sp. z o.o.

PANDA Group, lider rynku Beauty o ustabilizowanej pozycji z 30-letnim doświadczeniem, polski producent wyposażenia do salonów oraz dostawca wyselekcjonowanych urządzeń hi-tech do medycyny estetycznej, realizujący sprzedaż krajową i międzynarodową.

Przewiń do profilu firmy

Profil kandydata:

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś ukierunkowany na rozwój w strukturach PANDA Group, to złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy