Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny Medycyny Estetycznej

URGO Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. mazowieckie
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z gabinetami kosmetycznymi, klinikami medycyny estetycznej, salonami SPA, etc,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami i kosmetologami

  • Realizacja celów sprzedażowych, promocji produktów firmy do środowiska medycznego/kosmetologicznego

  • Planowanie wizyt, odwiedzanie klientów zgodnie z założoną strategią i częstotliwością

  • Regularne planowanie i raportowanie zgodnie z przyjętymi procedurami odbytych wizyt

  • Przekazywanie klientom informacji merytorycznych zgodnie ze strategią marketingową i na podstawie obowiązujących materiałów promocyjnych

  • Planowanie, organizacja i przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji dla klientów

  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie CRM

  • Terminowe przekazywanie do firmy niezbędnych informacji dotyczących sprzedaży, rynku, klientów, etc.

  • Udział w zjazdach i konferencjach medycznych

  • Uczestnictwo w działaniach promocyjnych produktów i zabiegów kosmetologicznych medycyny estetycznej

  • Kontrola poprawności działania systemów poprzez monitoring zamówień i poprawności działania systemu zamówieniowego oraz dostępności ofert w systemie

  • Podejmowanie działań aktywizujących odsprzedaż produktów do klientów gabinetów, w tym dbałość o ekspozycję produktów i zabiegów

  • Udział w projektach marketingowych i sprzedażowych we współpracy z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kosmetologiczne

  • Znajomość rynku medycyny estetycznej i/lub obszaru kosmetologii

  • Min. roku doświadczenia w pracy w charakterze przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i marketingowych

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

  • Przedsiębiorczość i inicjatywa w wykonywanych zadaniach zawodowych

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość w wykonywaniu zadań

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Szansę na rozwój w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

URGO Sp. z o.o. to polski oddział międzynarodowego koncernu o tej samej nazwie, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad wieloletnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy m.in. właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Alugastrin, Urgo oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów: Uriage, Isdin oraz Apivita. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej, gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Posiadamy również intesywnie się rozwijającą markę własną Retix.

Przewiń do profilu firmy