Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny na rynek szpitalny - materiały dezynfekcyjne i do sterylizacji

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MEDILAB Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku to wiodący na polskim rynku medycznym, działający od 30 lat, dystrybutor preparatów dezynfekcyjnych i materiałów stomatologicznych.

    Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel Medyczny na rynek szpitalny
    (materiały dezynfekcyjne i do sterylizacji)
    Region: woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • premie kwartalne zależne od osiąganych wyników
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • wsparcie w rozwoju
    • możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów
    • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny
    • zespołowe spotkania szkoleniowo-integracyjne
    • atmosferę pracy, gdzie nie ma zbędnych procedur oraz niepotrzebnych ograniczeń

    Opis stanowiska:

    • realizacja  planów sprzedaży
    • promocja produktów firmy w powierzonym regionie
    • utrzymywanie efektywnych relacji ze środowiskiem medycznym i dystrybutorami
    • monitoring działań konkurencji w powierzonym regionie
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • organizacja i prowadzenie szkoleń

    Wymagania:

    • doświadczenie w zamówieniach publicznych na rynku szpitalnym
    • wykształcenie wyższe (preferowane biologiczne, chemiczne, mikrobiologiczne lub medyczne)
    • dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, samodzielność, kreatywność, skuteczność w realizowaniu celów
    • prawo jazdy kategorii B
    • znajomość obsługi komputera

    Na CV ze zdjęciem prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.