Przedstawiciel Medyczny (Naukowy)

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,
na zlecenie firmy farmaceutycznej o światowym zasięgu, zajmującą się opracowywaniem, rozwojem oraz wprowadzaniem na rynek innowacyjnych leków w obszarze niezaspokojonych potrzeb medycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY (NAUKOWY)
NA TERENIE 5 OBSZARÓW POLSKI:
I. ŚLĄSKIE, OPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE
II. ŁÓDZKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE
III. ZACHODNIOPOMORSKIE, POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE
IV. MAZOWIECKIE, PODLASKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
V. MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE, LUBELSKIE

Zadania Przedstawiciela Medycznego:

  • Budowanie świadomości oraz edukacja na temat choroby rzadkiej wśród lekarzy specjalistów, oparta na partnerskich relacjach , z wykorzystaniem specjalistycznej wiedzy medycznej

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela w firmie farmaceutycznej
  • wykształcenie wyższe
  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
  • zdolność prezentacji, demonstracji argumentów merytorycznych
  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej i częstych wyjazdów
  • umiejętność pracy zespołowej/współpracy
  • umiejętności IT: znajomość środowiska Windows i pakietu Office
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie farmaceutycznej na rynku szpitalnym, z udowodnionymi wynikami,
  • doświadczenie w pracy z lekarzami kardiologami i/lub pulmonologami

Oferujemy:

  • duży zakres samodzielności
  • pracę na d ciekawym projektem edukacyjnym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SZKOLENIOWĄ
DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH

www.radfarm.pl

W przypadku otrzymania aplikacji, które nie będą spełniały powyższych wytycznych, nie będziemy mieli możliwości umieścić ich w bazie danych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się