Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny / Naukowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 27.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Medicast Sp. z o.o. to firma medyczna, z długoletnim stażem i obecnością w Polsce, specjalizująca się w zaopatrzeniu medycznym, działająca w oparciu o szeroki portfel produktów, rozwijająca się i w związku z tym poszukująca najlepszych pracowników, w chwili obecnej poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja planu sprzedaży portfolio produktów obecnym i nowym klientom i ich bieżąca obsługa;
  • prezentacja produktów medycznych w środowisku lekarzy, farmaceutów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, personelu medycznego;
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży;
  • praca na terenie wybranych województw;
  • współpraca z przedstawicielami administracji publicznej – koordynacja przetargów na podległym terenie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia, medycyna, odnowa biologiczna, wychowanie fizyczne);
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela medycznego, przedstawiciela farmaceutycznego, przedstawiciela do współpracy z sieciami;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy (kat B) doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
  • umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność prowadzenia prezentacji indywidualnych i grupowych;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;
  • optymizm i elastyczność w podejściu do działań i wdrażania pomysłów;
  • umiejętność planowania zadań i ich realizacji;
  • mile widziane: podstawowa znajomość anatomii i fizjologii człowieka, fizjoterapii, ortopedii, rehabilitacji, anatomii.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z wieloletnią obecnością na polskim rynku, z najwyższej klasy znanymi produktami i środkami medycznymi;
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • możliwość udziału we wdrażaniu nowych produktów i/lub pracy ze sprawdzonymi produktami oferowanymi od wielu lat;
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, w oparciu o umowę o pracę, część stałą i premię;
  • samochód służbowy, telefon, tablet;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe;
  • atrakcyjne warunki współpracy: pensja, prowizja od sprzedaży, premia zadaniowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wyłącznie drogą elektroniczną.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się