Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

APC Instytut Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Targ
    Nowy Targ, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Promowanie i budowanie świadomości oferty firmy wśród lekarzy
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z lekarzami
  • Reprezentowanie firmy
  • Dbanie o aktualność systemów CRM, monitorowanie komunikacji z lekarzami
  • Gromadzenie i przekazywanie informacji z gabinetów lekarskich zespołom operacyjnym firmy
  • Analiza potencjału rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego z lekarzami POZ na przynajmniej jednym z wymienionych terenów
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Wysokie kompetencje interpersonalne w zakresie komunikacji oraz współpracy w zespole
  • Otwartość połączona z wysoką kulturą osobistą
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielności, umiejętności planowania.
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Zaangażowanie, entuzjazm i silna motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia

W przypadku zainteresowania niniejszym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie CV w języku polskim z następującymi informacjami:

  • Imię i nazwisko;
  • Preferowana forma kontaktu wraz z danymi kontaktowymi;
  • Wykształcenie;
  • Przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

APC Instytut Sp. z o.o.

APC Instytut jest liderem w grupie firm obsługujących kompleksowo sektor farmaceutyczny – Rx i OTC. Od 1996 roku naszą misją jest wspieranie firm farmaceutycznych w realizacji celów biznesowych poprzez kreatywne i profesjonalne wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w branży.

Dla naszych klientów, międzynarodowych koncernów farmaceutycznych świadczymy profesjonalne usługi consultingowe w następujących obszarach: badania rynku; outsourcing farmaceutyczny – przedstawiciele medyczni, monitorzy badań klinicznych; rejestracja produktów leczniczych i wyrobów medycznych (Regulatory Affairs); rekrutacja (Centrum Rekrutacji); szkolenia; zarządzanie sprzedażą; zarządzanie marketingowe.

Wspólnie z naszym Klientem, międzynarodową firmą farmaceutyczną

- pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA MEDYCZNEGO

Celem realizowanym na tym stanowisku jest zapewnienie promocji produktów firmy na terenie województw: kujawsko-pomorskie, śląskie i małopolskie

Przedstawiciel Medyczny, Nowy Targ