Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty biznesowe z wybranymi profesjonalistami medycznymi

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów wyższych na poziomie co najmniej licencjatu

  • nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów

  • umiejętności samodzielnego organizowania pracy

  • entuzjazmu i zapału do pracy

  • sumienności i odpowiedzialności

  • ważnego prawa jazdy kat. B

  • dodatkowym plusem może być doświadczenie w sprzedaży

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym plusem

To oferujemy

  • ciekawą i angażującą pracę w renomowanej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie powiązane z wynikami pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego i promocji

  • narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet telefon)

  • pakiet świadczeń pozapłacowych( pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty fitness- Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Gedeon Richter jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Obecnie Richter zatrudnia prawie 11 tysięcy pracowników na całym świecie. W ofercie koncernu znajdują się oryginalne i generyczne produkty farmaceutyczne z najważniejszych obszarów terapeutycznych. Koncern stale inwestuje w rozwój swoich produktów, przeznaczając na badania i rozwój ponad 11% wartości przychodów.

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy: Olsztyn i część woj.warmińsko-mazurskiego

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (w liście motywacyjnym pochwal się swoimi sukcesami i napisz dlaczego jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko).