Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny – Opiekun Klienta

Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca ze środowiskiem medycznym na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego (szpitale, kliniki, NZOZ-y)

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów – negocjowanie i podpisywanie umów

  • realizacja celów sprzedażowych oraz opieka nad Klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku medycznym

  • sporządzanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • znajomość lokalnego rynku medycznego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • wykształcenie wyższe (medyczne, diagnostyczne, biologiczne lub pokrewne - mile widziane)

  • wysoki poziom zaangażowania i motywacji

  • orientacja na cel i konsekwencja w działaniu – umiejętność pracy opartej na priorytetach

  • wiedza i umiejętność z zakresu profesjonalnych technik sprzedaży

  • komunikatywność, operatywność

  • prawa jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

  • niezbędne narzędzia pracy

  • karta mutlisport, opieka medyczna, zniżki na usługi firmy, ubezpieczenie grupowe, kurs językowy Etutor

  • Biuro zlokalizowane jest przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79A (docelowo ul. Jutrzenki 100)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • kurs językowy Etutor