Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • opolskie
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma farmaceutyczna obecna na rynku polskim.

    Obecnie poszukuje osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na wyzwania, które aktywnie zaangażują się w promowanie obecnego portfela leków skierowanych do lekarzy oraz farmaceutów.

    Teren pracy:
    dedykowany obszar w Polsce
    Region: opolskie
    Nr ref.: PMK/01/2018

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję preparatów firmy w środowisku lekarskim oraz aptecznym. Dodatkowo będzie również odpowiedzialna za reprezentowanie firmy na targach branżowych, konferencjach naukowych i sympozjach na podległym terenie.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego,
    • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem,
    • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej.

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy.
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o wysokich standardach pracy.
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia i zatrudnienia
    • Potrzebne narzędzia pracy
    • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.