Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

HIPOKRATES

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • przekazywanie informacji naukowej o lekach lekarzom i farmaceutom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy, samochód

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne oraz doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i kreatywnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

HIPOKRATES

Hipokrates to istniejąca od 23 lat firma o ugruntowanej pozycji, zajmująca się outsourcingiem i doradztwem dla firm farmaceutycznych i medycznych.

Przewiń do profilu firmy