Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Medyczny – Ortopedia i Traumatologia

ChM sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na obszarze obejmującym zachodnią i środkową część województwa warmińsko-mazurskiego oraz północny teren województwa mazowieckiego

  • promocja produktów firmy i aktywne badanie rynku celem rozwijania wyrobów

  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z lekarzami specjalistami głównie ortopedii i traumatologii

  • uczestnictwo w targach, kongresach i szkoleniach

  • bezpośredni i regularny kontakt z personelem medycznym, w tym również na Bloku Operacyjnym

  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń, w tym również w środowisku Sali Operacyjnej w trakcie zabiegów ortopedycznych

  • nadzór nad realizacją umów przetargowych

  • nadzorowanie produktów firmy zdeponowanych w magazynach klientów

  • raportowanie bieżącej sytuacji rynkowej

  • przygotowywanie i realizacja celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku oraz w pracy z wyrobami medycznymi

  • doświadczenie w budowaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu mocnych relacji ze szpitalami, lekarzami i personelem bloków operacyjnych, pracownikami działów zaopatrzenia, zamówień publicznych, sterylizatorni

  • nienaganna kultura osobista i umiejętność nawiązywania bezpośrednich relacji ze środowiskiem medycznym

  • zdolności organizacyjne, samodzielność, umiejętność realizacji zadań w przypadku występowania sytuacji stresujących

  • umiejętność prowadzenia negocjacji, zdolności analityczne

  • predyspozycje do ciągłego pozyskiwania i poszerzania wiedzy specjalistycznej

  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne, ewentualnie wyższe techniczne związane z techniką medyczną

  • odpowiedzialność, dyspozycyjność, gotowość i nastawienie na częste wyjazdy do jednostek służby zdrowia

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość środowiska MS Office

  • predyspozycje techniczne

  • okresowe wizyty w siedzibie firmy

To oferujemy

  • praca w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny/motywujący system wynagradzania

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód, telefon, komputer

  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji w prestiżowym obszarze specjalistycznej techniki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ChM sp. z o.o.

Firma ChM sp. z o.o., działająca na rynku międzynarodowym od ponad 35 lat,

znany producent implantów i narzędzi dla ortopedii i traumatologii.

Wstępne rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzane będą w formie wideokonferencji. Osoby wybrane do drugiego etapu procesu rekrutacji zostaną zaproszone na rozmowę do siedziby firmy w Lewickich.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego

pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Przewiń do profilu firmy