Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny - Ortopedia

FORCLEVER Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Prezentujemy innowacyjne podejście do rozwoju rynku w sektorze produktów w medycynie ludzkiej oraz weterynarii. Z pełnym zaangażowaniem przez pierwsze lata działalności wprowadziliśmy z sukcesem na rynek Polski nowoczesne terapie ortopedyczne, które stały się markowymi i rozpoznawalnymi produktami na rynku. Nasza wizja to ciągłe odkrywanie i udostępnianie dla szerokiej gamy Klientów, doskonałych, prestiżowych produktów / terapii, które mają za zadanie poprawę jakości życia ludzi i ich czworonogich pociech. Do prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Promocja oraz sprzedaż produktów firmy w środowisku medycznym na wyznaczonym obszarze geograficznym 3 województw (Pomorskie, Kujawsko - Pomorskie, Wielkopolskie)
  • Obsługa kluczowych Klientów, którymi są lekarze ortopedzi, poprzez wizyty w klinikach, szpitalach, gabinetach
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi relacji biznesowych
  • Realizacja celów sprzedażowych w poszczególnych kategoriach produktowych
  • Realizacja celów obrotowych na powierzonym terenie
  • Reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych
  • Raportowanie prowadzonych działań zgodnie ze standardami firmy (CRM)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży (minimum 3 lata)
  • Umiejętność skutecznego planowania działań sprzedażowych
  • Umiejętność analizy podległego regionu oraz konkurencji
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Kreatywność i determinacja w dążeniu do realizacji celów
  • Umiejętność efektywnego budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży medycznej / ortopedycznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym, opartym na wynikach sprzedażowych
  • Narzędzia do realizacji zadań (samochód, telefon, laptop)
  • Współpracę w miłej atmosferze i partnerskie relacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne