Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny - Ortopedia / Medycyna Estetyczna

Atradis Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży

  • Promocja i sprzedaż produktów firmy w środowisku lekarzy ortopedów/medycyny estetycznej

  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Reprezentowanie firmy podczas lokalnych warsztatów i kongresów krajowych

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla lekarzy ortopedów/medycyny estetycznej

Podział czasu pracy
80%

Wizyty u klienta

15%

Kontakt z klientami (telefoniczny)

5%

Raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Przynajmniej 3 -letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy z produktami medycznymi (ortopedia / medycyna estetyczna) i bezpośrednio z klientami na tym rynku – WARUNEK KONIECZNY

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność, kreatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów w środowisku medycznym

  • Zaangażowanie, samodzielność, determinacja w dążeniu do celu

  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Silna motywacja do pracy

To oferujemy

  • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Elastyczność w formie współpracy (B2B, umowy)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie: 4500-5000zł netto

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta paliwowa