Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

LEO Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LEO Pharma Sp. z o.o. to polskie przedstawicielstwo duńskiej firmy farmaceutycznej, światowego lidera
w dziedzinie dermatologii. Naszą misją jest pomaganie ludziom z chorobami skóry.

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Krosno, Sanok

  Opis stanowiska:

  • Promocja leków firmy LEO Pharma wśród lekarzy dermatologów;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy;
  • Realizacja planu sprzedażowego.

 Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Silna motywacja do pracy pełnej wyzwań;
  • Komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej.

 Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze;
  • Kompleksowe szkolenia (medyczne, produktowe oraz sprzedażowe) w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity pracownicze;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne