Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowy koncern farmaceutyczny poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • promocja preparatów RX oraz OTC do lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej
    • promocja produktów zgodnie z założeniami strategii marketingowej firmy
    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży
    • odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy
    • realizacja założonego planu sprzedaży
    • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
    • dbałość o wizerunek firmy

    Wymagamy:

    • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego popartego sukcesami
    • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • dyspozycyjności, zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu
    • zorientowania na wynik
    • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
    • praktycznej znajomości obsługi komputera

    Oferujemy:

    • współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.