Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Biocodex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Biocodex jest francuską firmą, która istnieje na rynku międzynarodowym ponad 60 lat.

Firma na polskim rynku istnieje od 2017 roku i nadal dynamicznie się rozwija.

Ponieważ mamy świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników,
którzy podzielają nasze wartości: wzajemny szacunek, odpowiedzialność, ambicję, wytrwałość
i pokorę.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Praca na terenie województwa mazowieckiego oraz części województw: łódzkiego, warmińsko – mazurskiego, kujawsko – pomorskiego oraz podlaskiego
  • Realizacja strategii promocyjnej na powierzonym terenie
  • Budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami, farmaceutami i personelem medycznym oraz rozwijanie kontaktów w środowisku medycznym
  • Promowanie produktów firmy w środowisku medycznym
  • Prezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • Realizacja działań zgodnie z polskim prawem i standardami przyjętymi w grupie Biocodex
  • Współpraca z zespołami KAM i Konsultantów Farmaceutycznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych
  • Odwaga oraz pewność siebie
  • Elastyczność działania i ambitne podejście do zadań
  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność planowania, analizy i wyznaczania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności
  • Możliwości rozwoju kariery wraz z rozwojem firmy

Chcesz do nas dołączyć i tworzyć z nami naszą firmę? Czekamy na Ciebie!

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny przez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy