Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Medline Sp. z o.o. od 25 lat lider dystrybucji sprzętu dla Ratownictwa Medycznego i Edukacji Medycznej w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko:
    PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
    Miejsce pracy: pomorskie, warmińsko - mazurskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z odbiorcami na wskazanym obszarze (lekarze, osoby decyzyjne, personel medyczny)
    • Realizowanie założeń sprzedażowych i marketingowych
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Inicjowanie i prowadzenie prezentacji, szkoleń produktowych
    • Promocja firmy na targach, konferencjach na wyznaczonym terenie

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie medyczne, ratownictwa medycznego bądź pokrewne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
    • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie na postawie umowy o pracę,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznym zespole,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: samochód służbowy, laptop, telefon
    • Pakiet multisport.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zmianami.