Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

MEDICAST Sp. z o.o.O firmie

  • Polska 114, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MEDICAST Sp. z o.o.

Polska 114

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży portfolio produktów obecnym i nowym klientom i ich bieżąca obsługa;

  • prezentacja produktów medycznych w środowisku lekarzy, farmaceutów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, personelu medycznego, sklepów medycznych;

  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje;

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży;

  • praca na terenie wybranych województw;

  • współpraca z przedstawicielami administracji publicznej – koordynacja przetargów na podległym terenie;

Nasze wymagania

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia, medycyna, odnowa biologiczna, wychowanie fizyczne, trening personalny);

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela medycznego, przedstawiciela farmaceutycznego, przedstawiciela do współpracy z sieciami;

  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi;

  • znajomość języka angielskiego;

  • prawo jazdy (kat B) doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność prowadzenia prezentacji indywidualnych i grupowych;

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań;

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów;

  • optymizm i elastyczność w podejściu do działań i wdrażania pomysłów;

  • umiejętność planowania zadań i ich realizacji;

  • mile widziane: podstawowa znajomość anatomii i fizjologii człowieka, fizjoterapii, ortopedii, rehabilitacji, anatomii.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie z wieloletnią obecnością na polskim rynku, z najwyższej klasy znanymi produktami i środkami medycznymi;

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;

  • Możliwość udziału we wdrażaniu nowych produktów i/lub pracy ze sprawdzonymi produktami oferowanymi od wielu lat;

  • Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy, w oparciu o umowę o pracę, część stałą i premię;

  • Samochód służbowy, telefon;

  • Karta Multisport;

  • Ubezpieczenie medyczne oraz grupowe;

Medicast Sp. z.o.o to firma medyczna z długoletnim stażem i obecnością w Polsce, specjalizująca się w zaopatrzeniu medycznym, działająca w oparciu o szeroki portfel produktów.

Przewiń do profilu firmy