Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

ReckittO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych

  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym

  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów

  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych

  • Współpraca z lekarzami na produktach Enfamil, Nurofen, Nutramigen

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętności interpersonalne nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym

  • Doświadczenie w pracy z lekarzami pediatrami, alergologami, gastroenterologami

  • Orientacja na wyniki oraz dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość obsługi systemów Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów

  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy

  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Reckitt

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

Przewiń do profilu firmy