Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

RB (Reckitt Benckiser)O firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja RB Health to portfolio znanych marek: Enfamil, Nurofen, Strepsils, Durex, Scholl, Veet, Dettol, Gaviscon i Nutramigen.

Teren: Poznań i okolice (woj. wielkopolskie i lubuskie)

Umowa na zastępstwo: ok: 1,5 roku

Główne zadania:

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych
  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętności interpersonalne nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym
  • Orientacja na wyniki oraz dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi systemów Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne