Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - produkty dla stomatologów - implantologów

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MEDILAB Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku to wiodący na polskim rynku medycznym, działający od 30 lat, dystrybutor preparatów dezynfekcyjnych, opakowań do sterylizacji oraz materiałów stomatologicznych.

    Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel Medyczny
    (produkty dla stomatologów - implantologów)
    Region: duże miasta woj. Podlaskiego, Mazowieckiego i Lubelskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
    • wsparcie w rozwoju
    • możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów
    • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny
    • zespołowe spotkania szkoleniowo-integracyjne
    • atmosferę pracy, gdzie nie ma zbędnych procedur oraz niepotrzebnych ograniczeń

    Opis stanowiska:

    • realizacja  planów sprzedaży
    • promocja produktów firmy w powierzonym regionie
    • utrzymywanie efektywnych relacji ze środowiskiem medycznym i dystrybutorami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • monitoring działań konkurencji w powierzonym regionie
    • organizacja i prowadzenie szkoleń

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane stomatologiczne, medyczne, mikrobiologiczne, biologiczne, chemiczne)
    • dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • potwierdzone sukcesy sprzedażowe
    • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem opartych o wiedzę merytoryczną
    • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
    • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej
    • znajomość obsługi komputera

    Na CV ze zdjęciem prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.