Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - produkty dla stomatologów - implantologów

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
MEDILAB Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku to wiodący na polskim rynku medycznym, działający od 30 lat, dystrybutor preparatów dezynfekcyjnych, opakowań do sterylizacji oraz materiałów stomatologicznych.

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Medyczny
(produkty dla stomatologów - implantologów)
Region: duże miasta woj. Podlaskiego, Mazowieckiego i Lubelskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • wsparcie w rozwoju
  • możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo – rekreacyjny
  • zespołowe spotkania szkoleniowo-integracyjne
  • atmosferę pracy, gdzie nie ma zbędnych procedur oraz niepotrzebnych ograniczeń

Opis stanowiska:

  • realizacja  planów sprzedaży
  • promocja produktów firmy w powierzonym regionie
  • utrzymywanie efektywnych relacji ze środowiskiem medycznym i dystrybutorami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • monitoring działań konkurencji w powierzonym regionie
  • organizacja i prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane stomatologiczne, medyczne, mikrobiologiczne, biologiczne, chemiczne)
  • dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • potwierdzone sukcesy sprzedażowe
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem opartych o wiedzę merytoryczną
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej
  • znajomość obsługi komputera

Na CV ze zdjęciem prosimy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się