Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel medyczny / Przedstawiciel farmaceutyczny

TACTICA PharmaceuticalsO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym na wybranym terenie

  • Realizacja strategii promocji produktów

  • Edukacja środowiska medycznego i farmaceutycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum wyższe

  • Umiejętność pracy z planami sprzedażowymi oraz wskaźnikami sprzedażowymi

  • Zdolności negocjacyjne i prezentacyjne

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie

  • Działalność zgodnie ze standardami firmy

  • Doświadczenie w branży handlowej, będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i systemu premiowego

  • Konkursy sprzedażowe

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, tablet, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

TACTICA Pharmaceuticals

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.

Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.

Dołącz do nas polskiej firmy farmaceutycznej,

oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

Przewiń do profilu firmy