Przedstawiciel Medyczny/ Przedstawicielka Medyczna - Linia Leków Kardiologicznych

Egis PolskaO firmie

  • Kartuzy
    Kartuzy, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała na powierzonym terenie m.in. za prowadzenie aktywnej działalności informacyjnej skierowanej do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lekarzy kardiologów i farmaceutów w zakresie konkretnych produktów firmy w zgodzie z wewnętrzną polityką i wysokimi standardami pracy poprzez:

• Prowadzenie spotkań dostosowanych do prawnych i etycznych regulacji;

• Przekazywanie praktycznych informacji dla pracowników służby zdrowia z korzyścią dla pacjentów;

Teren pracy: Gdynia, Gdańsk, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Starogard Gdański, Tczew, Puck.

Nasze wymagania

  • Posiadanie doświadczenia w pracy w charakterze Przedstawiciela/ki – w środowisku medycznym/naukowym;
  • Bardzo dobra znajomość otoczenia rynkowego;
  • Otwartość na zmiany i naukę w obszarze medycyny i farmakoterapii;
  • Ukierunkowanie na pacjenta;
  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji, wywierania wpływu;
  • Umiejętność i chęć doskonalenia pracy z nowoczesnymi narzędziami digitalowymi
  • Determinacja w realizowaniu założonych celów i zadań;
  • Autonomia, sumienność;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na etyczną pracę;
  • Wyższe wykształcenie - kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem;

Mile widziane

  • Doświadczenie w promocji leków stosowanych w chorobach układu sercowo-naczyniowego.

To oferujemy

  • Miejsce pracy, w którym chce się pracować: aż 94% naszych Pracowników powiedziało, że Egis Polska to wspaniałe miejsce pracy (Badanie Great Place to Work 2022)
  • Dwuetapowy proces rekrutacji - poznanie menedżera już na pierwszym spotkaniu
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy;
  • Program onboardingowy, wdrożenie do pracy ze wsparciem przełożonego i zespołu;
  • Pracę z renomowanymi i rozpoznawalnymi produktami;
  • Kulturę pracy, w której doceniamy inicjatywę i zaangażowanie;
  • Pracę w firmie, dla której ważne są wartości: Troska, Dążenie do innowacji, Rozwój przez wspólne działanie oraz Dążenie do sukcesu;
  • Wysokie standardy działania;
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji, wyróżnionej w licznych konkursach: Aon Best Employers 2018, Great Place to Work 2017, I Love My Job Winner 2017 i 2018, Friendly Workspace 2021; Family&Human Wellbeing Humanites Award 2021
  • Podpisaliśmy Kartę Różnorodności – jako potwierdzenie poszanowania godności i indywidualności każdej osoby oraz zobowiązanie do rozwijania kultury różnorodności i inkluzywności;
  • Świetną atmosferę, którą doceniają Pracownicy w badaniach zaangażowania;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • wyjątkowi ludzie
  • akcje prozdrowotne
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • work-life balance
  • program onboardingowy
  • nagradzanie osiągnięć
  • bardzo dobre narzędzia pracy
  • dofinansowanie posiłków

Jesteśmy:

firmą farmaceutyczną, o stabilnej i znaczącej pozycji na rynku. Stawiamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy.

Chcemy:

być partnerem dla każdego pacjenta, lekarza i farmaceuty, oferując skuteczne i nowoczesne terapie. W naszym portfolio znajdują się leki z dziedziny kardiologii, diabetologii, psychiatrii, neurologii i onkologii.

Przedstawiciel Medyczny/ Przedstawicielka Medyczna - Linia Leków Kardiologicznych, Kartuzy