Przedstawiciel Medyczny – Rynek Szpitalny

Color Trading Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Color Trading Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990 r. (od 2006 roku członek japońskiej grupy ARKRAY). Od początku naszej działalności firma zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego stosowanego w: dializoterapii, kardiochirurgii oraz innych specjalnościach medycznych. W swojej ofercie posiadamy również najwyższej jakości produkty laboratoryjne oraz glukometry.

Jesteśmy dynamicznym zespołem - tworzonym przez ponad dwadzieścia zaangażowanych osób. Nieustanie podejmujemy nowe zadania, dzięki którym nasze rozwiązania trafiają w nawet najbardziej wyszukane potrzeby Kontrahentów. Klientów zawsze stawiamy w centrum uwagi, a wszystkie procesy udoskonalamy tak, aby podnieść jakość usług.

Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • reprezentowanie firmy na podległym terenie
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży
  • przygotowanie i wdrożenie działań marketingowych
  • sporządzanie raportów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w środowisku medycznym będzie dodatkowym atutem, ale jesteśmy też otwarci na zaangażowane osoby bez doświadczenia
  • dyspozycyjność, kreatywność, umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • gotowość do podróży służbowych (praca na terenie 4-5 województw)
  • czynne prawo jazdy kat. „B”
Oferujemy:
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia
  • opiekę medyczną
  • samochód, telefon, komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Color Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Color Trading Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Żołny 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy