Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Berlin-Chemie/Menarini PolskaO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku weźmie czynny udział w realizacji strategii szybkiego wzrostu i budowaniu sukcesu firmy Berlin- Chemie/Menarini na rynku polskim poprzez:

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • realizację strategii promocji leków Berlin-Chemie/Menarini Group

  • edukację środowiska medycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej lub FMCG min. 1 rok

  • wysokie standardy etyczne

  • prawo jazdy

  • nastawienie na sukces

  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane

  • preferowane osoby zamieszkałe na terenie pracy

To oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniach

  • stabilną pracę w elitarnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie posiadającej innowacyjne leki oryginalne, brandowe, leki generyczne oraz preparaty OTC

  • pakiet socjalny

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • bony żywieniowe

  • ZFŚS

Berlin-Chemie/Menarini Polska

Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizuje strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy