Przedstawiciel Medyczny

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-29
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-06-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SVUS Pharma - producent leków generycznych oraz suplementów diety. Posiada swoje oddziały w 7 krajach Unii Europejskiej, na polskim rynku funkcjonuje od 2009 roku po własną marką Farmax.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • budowanie wizerunku firmy
    • realizacja planu promocyjnego
    • utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami
    • regularne wizyty również w aptekach

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstaiwe umowy o pracę w stabilnej firmie, działającej w 7 państwach UE

    • samodzielna praca w firmie rozwijającej się na rynku polskim

    • niezbędne narzędzia do pracy telefon, samochód służbowy również do wykorzystania prywatnego

    • szkolenia produktowe i sprzedażowe

    Wymagania:

    • doświadczenie handlowe
    • mile widziane doświadczenie w pracy z lekarzami z kategorii CNS, szczególnym atutem będzie praca w firmie generycznej
    • mile widziane wykształcenie wyższe
    • komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
    • chęć pracy w rozwijającej się firmie
    • gotowość do częstych podróży po powierzonym terenie
    • doskonałe zdolności prezentacji i przekazywania informacji
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)