Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna promocja istniejących i wprowadzanie na rynek nowych produktów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami

  • Efektywne wdrażanie na podległym terytorium centralnie zatwierdzonej strategii marketingowej

  • Analiza dostępnych danych rynkowych w celu dopasowania działań mających na celu poprawę indywidulanych wyników pracy

  • Terminowe planowanie oraz raportowanie wyników zgodnie z wymogami firmy

  • Zaangażowanie w pracę i kreatywne podejście w realizacji wyznaczonych zadań

  • Aktywne pozyskiwanie i przekazywanie informacji dotyczących zmian w rynku

  • Efektywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w linii specjalistycznej

  • Doświadczenie w pracy z grupą preparatów urologicznych i/lub onkologicznych – mile widziane

  • Zrozumienie dla potrzeb klienta oraz dynamiki i wymagań rynku

  • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy

  • Aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego wykorzystania czasu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Ważne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Znajomość obsługa komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie o wysokich standardach pracy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole oraz niecodzienną możliwość wzięcia udziału

  • w rozwijaniu firmy i budowaniu jej sukcesów

  • Motywacyjny system wynagrodzeń i warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy

  • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności

  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, która systematycznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku. Naszą misją jest innowacyjność, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych, dbanie o najwyższą jakość produktów i procesów, a także szacunek i współpraca przyczyniające się do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie.

Obecnym celem Firmy jest intensywny rozwój działu specjalistycznego urologiczno-onkologicznego, dlatego poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na wyzwania, które aktywnie zaangażują się w promowanie obecnego portfela oryginalnych produktów specjalistycznych, a także w przyszłe projekty wdrożeniowe

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy