Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Mesoestetic SLO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z gabinetami kosmetycznymi, klinikami medycyny estetycznej, salonami SPA, etc

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z lekarzami i kosmetologami

  • Realizacja celów sprzedażowych i promocja produktów firmy do środowiska medycznego/kosmetologicznego

  • Planowanie wizyt, odwiedzanie klientów zgodnie z założoną strategią i częstotliwością

  • Regularne planowanie i raportowanie zgodnie z przyjętymi zasadami odbywania wizyt

  • Przekazywaniu klientom informacji merytorycznych zgodnie ze strategią marketingową i na podstawie obowiązujących materiałów promocyjnych

  • Planowanie, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla grup klientów (prezentacje, szkolenia)

  • Raportowanie aktywności w systemie CRM, składanie zamówień i praca z ofertami sprzedażowymi

  • Terminowe przekazywanie do przełożonego niezbędnych informacji dotyczących sprzedaży, rynku, klientów, etc

  • Udział w konferencjach medycznych i targach kosmetycznych

  • Praca nad odsprzedażą produktów do klientów gabinetów, budowa widoczności marki w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia i pielęgnowania relacji biznesowych, zaangażowanie i proaktywna postawa

  • Otwartość i dobra komunikacja, zdolność interpersonalne

  • Umiejętność pracy merytorycznej na wizycie i wykorzystanie jej w celach sprzedażowych

  • Nastawienie na realizacje celów w codziennej pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Terminowość w wykonywaniu zadań

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kosmetologiczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela na rynku kosmetologicznym i estetycznym, poparte sukcesami będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1 wg Skali Rady Europy będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Poszukujemy osoby zaangażowanej, ambitnej i otwartej na nowe wyzwania!

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System bonusowy

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Praca na bardzo ciekawym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii , w zespole prowadzonym przez managerów z wieloletnim doświadczeniem i relacjami na tym rynku

  • Duże możliwość rozwojowe i praca w stabilnej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej

  • Praca w niedużym i elastycznym zespole gdzie kreatywność, zaangażowanie oraz dobra atmosfera sprawi, że wszystko jest możliwe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Mesoestetic SL

Mesoestetic Polska to nowo powstający, polski oddział międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Mesoestetic Pharma Group z siedzibą w Hiszpanii. Laboratorium Mesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych oraz lider w sektorze medycyny estetycznej, posiadający fabrykę i będący producentem wysokiej jakości produktów medycznych dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Produkty Mesoestetic są obecne w 90 krajach świata a na rynku polskim są sprzedawane od 15 lat. W Mesoestetic powstały formuły najbardziej cenionych przez lekarzy zabiegów depigmentacyjnych Cosmelan i Dermamelan, kuracje dermatologiczne, pilingi chemiczne i preparaty do mezoterapii o statusie wyrobów medycznych a także profesjonalne kosmetyki przeznaczone do gabinetów kosmetologicznych oparte na najnowszych trendach i osiągnięciach naukowych. Firma posiada własny dział biotechnologii i monitorowania urządzeń medycznych do badań (in vitro i in vivo) bezpieczeństwa i skuteczności kosmoceutyków i wyrobów medycznych, dzięki czemu tworzy skuteczne, nowoczesne i oryginalne produkty anti-aging.

Przewiń do profilu firmy

Lokalizacje

  • Mazowsze Północ – woj. mazowieckie i podlaskie z miejscem zamieszkania Warszawa

  • Mazowsze Południe – woj. mazowieckie i łódzkie z miejscem zamieszkania Warszawa

  • Lubelskie – woj. lubelskie i podkarpackie z preferowanym miejscem zamieszkania Lublin

  • Śląsk – woj. śląskie i woj. opolskie, preferowane miejsce zamieszkania Śląsk centralny

  • Małopolska – woj. małopolskie i woj. świętokrzyskie z preferowanym miejscem zamieszkania Kraków

  • Dolny Śląsk – woj. dolnośląskie, i woj. lubuskie z preferowanym miejscem zamieszkania Wrocław

  • Wielkopolska – woj. wielkopolskie i woj. zachodniopomorskie z preferowanym miejscem zamieszkania Poznań

  • Pomorze – woj. pomorskie, warmińsko – mazurskie, kujawsko – pomorskie z preferowanym miejscem zamieszkania Trójmiasto