Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

Cerko Sp. z o. o. - Sp. k.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy wśród lekarzy dermatologów i farmaceutów,

  • Budowanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących pozytywnych relacji z klientami w podległym regionie

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach

  • Systematyczne raportowanie wyników pracy

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego

  • Wykształcenie wyższe

  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, kreatywność, sumienność

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność przeprowadzania prezentacji

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Dobre warunki zatrudnienia

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

  • Atrakcyjne szkolenia

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny) klikając na przycisk APLIKUJ znajdujący się pod ogłoszeniem