Przedstawiciel Medyczny/Specjalista ds. Informacji Medycznej (lecznictwo zamknięte)

HR Mastiff

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest globalna, innowacyjna firma farmaceutyczna, której produkty i usługi służą pomocą w opiece nad krytycznie i przewlekle chorymi pacjentami.

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy w ramach lecznictwa zamkniętego na terenie woj.świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego;

  • Budowanie sieci kontaktów i relacji biznesowych służących rozwojowi marki;

  • Monitorowanie rynku oraz jego tendencji;

  • Realizacja strategii firmy w ramach lecznictwa zamkniętego (leki dożylne: onkologia, anestezjologia, leki przeciwinfekcyjne i inne leki specjalistyczne);

  • Praca w oparciu o procedury przetargowe;

  • Współpraca z Klientem na wielu szczeblach (lekarze specjaliści, personel medyczny, apteki szpitalne, administracja szpitala);

  • Współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi;

  • Organizacja szkoleń, kursów, seminariów.

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w roli Przedstawiciela Medycznego promującego leki w oparciu o procedury przetargowe;

  • Praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;

  • Umiejętność budowania relacji długoterminowych z różnorodną grupą odbiorców (Pielęgniarki, Lekarze, Kierownicy aptek szpitalnych, Ordynatorzy Szpitali, Dyrekcja);

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży leków dożylnych oraz umiejętność pracy komercyjnej;

  • Umiejętność pracy z szeroką gamą produktów dedykowaną odbiorcy – mile widziane;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność perswazji;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność budowania relacji biznesowych;

  • Zorientowanie na rezultat/cel;

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Wynagrodzenie stałe, narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy), premie sprzedażowe;

  • Pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie do posiłków;

  • Możliwość współtworzenia strategii sprzedaży uznanej marki z określonego segmentu;

  • Możliwość kreowania własnego rozwoju w organizacji;

  • Dofinansowanie szkoleń, studiów podyplomowych;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

HR Mastiff

HR Mastiff to firma rekrutacyjna, która od wielu lat dostarcza usługi rekrutacyjne najbardziej prestiżowym organizacjom. Posiadamy certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ). Numer rejestru 25410.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.