Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny - Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Chiesi Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naukowa promocja oryginalnych preparatów w środowisku medycznym na powierzonym terenie

  • Wypracowanie i utrzymanie wzorowych kontaktów z Kluczowymi Klientami.

  • Tworzenie oraz realizacja strategii współpracy i edukacji środowiska lekarskiego ze szczególnym uwzględnieniem wielokanałowej promocji na danym terenie.

  • Realizacja cyfrowych (digitalowych) aktywności promocyjnych

  • Przeprowadzanie spotkań promocyjnych (spotkania indywidualne, prezentacje) według aktualnie obowiązujących standardów.

  • Pogłębianie wiedzy o sytuacji rynkowej w celu wykorzystania potencjalnych szans lub uniknięcia potencjalnych ryzyk.

  • Prowadzenie wszystkich działań zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz regulacjami wewnętrznymi i wartościami firmy.

  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy medycznej, produktowej oraz poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań.

  • Raportowanie działań niepożądanych leków zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej.

  • Udokumentowane sukcesy na obecnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe - preferowane wyższe medyczne lub pokrewne.

  • Prawo jazdy (kat. B).

  • Obsługa komputera/ipad (pakiet MS Office).

  • Doświadczenie w przynajmniej dwóch firmach farmaceutycznych innowacyjnych.

  • Chęć oraz umiejętność szybkiego uczenia się (nabywanie nowej wiedzy, otwartość na coaching oraz przyjmowanie informacji zwrotnej).

  • Znajomość technik sprzedaży.

  • Umiejętności prezentacyjne.

  • Umiejętność kompleksowego zarządzania terenem.

  • Umiejętność tworzenia nowych rozwiązań i przewidywania zmian.

  • Szeroka wiedza biznesowa.

  • Umiejętność podejmowania skutecznych decyzji.

  • Umiejętność skutecznego planowania i realizacji.

  • Zorientowanie na realizację ambitnych celów.

  • Umiejętność wywierania wpływu i inspirowania.

  • Umiejętność budowania relacji biznesowej i współdziałania w zespole.

  • Prezentacja spójności w działaniu i wysoka etyka zawodowa.

To oferujemy

  • Praca z innowacyjnymi i uznanymi markami na rynku.

  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery w kierunku Specjalisty ds. Kluczowych Klientów.

  • Atrakcyjny model szkoleń.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy kandydata.

  • Bardzo atrakcyjny system premiowania.

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

  • Niezbędne narzędzia pracy (atrakcyjna polityka samochodowa, smartfon, i-pad).

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (Pracowniczy Program Inwestycyjno-Emerytalny, Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, Multi Benefit, Karty Lunchowe, Program Bezpieczna Jazda).

  • Przyjazna atmosfera i praca w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

  • Udział w projektach promujących zdrowy tryb życia w firmie dbającej o środowisko.

Chiesi Poland Sp. z o.o.

CHIESI POLAND reprezentuje międzynarodową Grupę Chiesi Farmaceutici S.p.A. z siedzibą w Parmie, która jest jednym z liczących się na świecie producentów nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych.

Firma przywiązuje szczególną uwagę do badań i rozwoju technologii, których celem jest tworzenie skutecznych, bezpiecznych oraz wygodnych w użyciu produktów leczniczych. Posiada 4 własne ośrodki badań i rozwoju we Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zatrudniające międzynarodowy zespół ponad 300 naukowców.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Teren pracy obejmować będzie: Jelenią Górę, Legnicę, Zgorzelec, Zieloną Górę.