Przedstawiciel Medyczny - Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Chiesi Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CHIESI POLAND reprezentuje międzynarodową Grupę Chiesi Farmaceutici S.p.A. z siedzibą w Parmie, która jest jednym z liczących się na świecie producentów nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań leczniczych.

Firma przywiązuje szczególną uwagę do badań i rozwoju technologii, których celem jest tworzenie skutecznych, bezpiecznych oraz wygodnych w użyciu produktów leczniczych. Posiada 4 własne ośrodki badań i rozwoju we Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii zatrudniające międzynarodowy zespół ponad 300 naukowców.

Firma działa w czterech głównych obszarach terapeutycznych:

Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Medyczny -
Specjalista ds. Kluczowych KlientówNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Naukowa promocja preparatów w środowisku medycznym na powierzonym terenie
  • Wypracowanie i utrzymanie wzorowych kontaktów z Kluczowymi Klientami.
  • Tworzenie oraz realizacja strategii współpracy i edukacji środowiska lekarskiego ze szczególnym uwzględnieniem wielokanałowej promocji na danym terenie.
  • Realizacja cyfrowych (digitalowych) aktywności promocyjnych
  • Przeprowadzanie spotkań promocyjnych (spotkania indywidualne, prezentacje) według aktualnie obowiązujących standardów.
  • Pogłębianie wiedzy o sytuacji rynkowej w celu wykorzystania potencjalnych szans lub uniknięcia potencjalnych ryzyk.
  • Prowadzenie wszystkich działań zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz regulacjami wewnętrznymi i wartościami firmy.
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy medycznej, produktowej oraz poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań.
  • Raportowanie działań niepożądanych leków zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej,
  • Udokumentowane sukcesy na obecnym stanowisku,
  • Doświadczenie w promocji leków pediatrycznych mile widziane,
  • Ugruntowane relacje biznesowe ze środowiskiem Pediatrycznym (w tym z Liderami Opinii)
  • Wykształcenie wyższe - preferowane wyższe medyczne lub pokrewne,
  • Prawo jazdy (kat. B),
  • Obsługa komputera/ipad (pakiet MS Office),
  • Doświadczenie w przynajmniej dwóch firmach farmaceutycznych innowacyjnych,
  • Chęć oraz umiejętność szybkiego uczenia się (nabywanie nowej wiedzy, otwartość na coaching oraz przyjmowanie informacji zwrotnej),
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętności prezentacyjne,
  • Umiejętność kompleksowego zarządzania terenem,
  • Umiejętność tworzenia nowych rozwiązań i przewidywania zmian,
  • Szeroka wiedza biznesowa,
  • Umiejętność podejmowania skutecznych decyzji,
  • Umiejętność skutecznego planowania i realizacji,
  • Zorientowanie na realizację ambitnych celów,
  • Umiejętność wywierania wpływu i inspirowania,
  • Umiejętność budowania relacji biznesowej i współdziałania w zespole,
  • Umiejętność innowacyjnego i przyszłościowego myślenia,
  • Nastawienie na wyniki,
  • Umiejętność budowania silnego zespołu i dbania o relacje,
  • Umiejętność uczenia się na podstawienie doświadczeń i stawiania czoła trudnościom,
  • Prezentacja spójności w działaniu i wysoka etyka zawodowa.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Praca z innowacyjnymi i uznanymi markami na rynku,
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery w kierunku Specjalisty ds. Kluczowych Klientów,
  • Atrakcyjny model szkoleń,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy kandydata,
  • Bardzo atrakcyjny system premiowania,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Niezbędne narzędzia pracy (atrakcyjna polityka samochodowa, smartfon, i-pad),
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (Pracowniczy Program Inwestycyjno-Emerytalny, Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, Multi Benefit, Karty Lunchowe, Program Bezpieczna Jazda),
  • Przyjazna atmosfera i praca w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,
  • Udział w projektach promujących zdrowy tryb życia w firmie dbającej o środowisko.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chiesi Poland Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy