Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny / Specjalista ds. Produktów

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FerringPharmaceuticals jest wyspecjalizowaną firmą bio-farmaceutyczną, która identyfikuje, rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne produkty dla różnych działów medycyny. Główne obszary działania firmy to leki stosowane w urologii, pediatrii, ginekologii i położnictwie, a także gastroenterologii i endokrynologii. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach świata, a nasze leki stosowane są w blisko 100.

    Obecnie poszukujemy osób do nowo tworzonego działu na stanowisko:

    Do promocji leków specjalistycznych

    Zakres obowiązków:

    • podtrzymywanie kontaktu Firmy z lekarzami w regionie w trakcie nieobecności pracownika
    • realizacja ustalonej przez Firmę strategii działania
    • promocja leków w obszarze specjalistycznym
    • prowadzenie prezentacji, promowanie i umacnianie wizerunku Firmy na rynku
    • tereny pracy obejmują:
    • TEREN 1 – Szczecin, Gdańsk, Elbląg, Bydgoszcz, Poznań
    • TEREN 2 – Warszawa, Białystok, Toruń, Olsztyn
    • TEREN 3 – Warszawa, Łódź, Radom, Częstochowa
    • TEREN 4 – Lublin, Kielce, Tarnów, Rzeszów

    Wymagania wobec Kandydatek/Kandydatów:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego minimum 2 lata
    • doświadczenie w pracy w środowisku specjalistycznym
    • doświadczenie w pracy w obszarze uro-onkologii oraz wprowadzaniu nowych produktów będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie wyższe
    • silna orientacja na realizację celów biznesowych
    • kompetencje sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne
    • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
    • prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • atrakcyjne warunki pracy w interesującym zespole
    • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
    • możliwość rozwoju oraz szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 833)