Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Specjalista ds. Produktów medycznych

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Billmed Sp. z o.o.

    Billmed Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem na terenie Polski kilku wiodących producentów specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku w tym m.in. takich producentów jak: Merit Medical, Argon Medical Devices, Biometrix, Unisis, Novo. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży specjalistycznego sprzętu medycznego m.in. na oddziały: OIOM, Chirurgii, Kardiologii, Kardiochirugii, Pracowni Naczyniowych, Anestezjologii oraz do Stacji Dializ.

    Więcej informacji pod adresem www.billmed.pl

    Numer referencyjny: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • reprezentowanie firmy w kontaktach ze szpitalami w podległym regionie
    • utrzymywane kontaktów z dotychczasowymi odbiorcami i pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywane kontaktów ze środowiskiem medycznym
    • promocja i sprzedaż produktów z oferty firmy
    • realizowanie założonych planów sprzedaży
    • raportowanie osiąganych wyników
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • monitorowanie ukazujących się przetargów w regionie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej przy współpracy z DZP
    Wymagania:
    • wykształcenie minimum średnie / preferowane wyższe (medycyna, pielęgniarstwo, biologia, analityka medyczna)
    • minimum 3 letnie doświadczenie w firmie medycznej - dystrybucyjnej w strukturach sprzedaży oraz doskonała znajomość rynku medycznego
    • umiejętność planowania
    • wysokie zdolności organizacyjne w tym do samodzielnej organizacji pracy
    • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
    • samodzielność, dyscyplina wewnętrzna
    • kreatywność i zaangażowanie
    • wysoka kultura osobista
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
    • znajomość procedur przetargowych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
    • opcjonalnie prowadzenie własnej działalności gospodarczej
    Oferujemy:
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę
    • uzupełniające przeszkolenie w zakresie wiedzy o produktach
    • wynagrodzenie podstawowe + w systemie prowizyjnym adekwatnym do uzyskiwanych wyników sprzedażowych
    • samochód służbowy
    • telefon
    • home office

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.